Chat, Flört, Arkadaşlık, Sohbet

Değerli Ziyaretçimiz, Aşağıdaki, Denizim.net ile denizim.net üyesi arasındaki üyelik sözleşmesinin metnidir. denizim.net'e üye olmadan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz ve sözleşmenin içerdiği tüm maddeleri onaylamadan siteye üyeliğinizi tamamlamayınız. Yeni üyelik esnasında, bu metni okuduğunuzu söyleyen bir kutucukla karşılaşacaksınız; bu kutucuğu işaretlemeniz, aşağıdaki maddelerin tamamını kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

1. TARAFLAR İşbu sözleşme, Sosyal Bilgi İletişim Teknolojileri A.Ş. (denizim.net) ile üye olan kişi (“Üye”) arasında düzenlenmiş, elektronik ortamda üye tarafından onaylanması anında akdedilmiş ve karşılıklı olarak yürürlülüğe girmiştir.

2. TANIMLAR Site: www.denizim.net adresinde yayın yapan internet sitesi.
Üye: www.denizim.net adresinde yer alan formu doldurmuş, “Üyelik Sözleşmesi’ni okudum, kabul ediyorum.” ifadesinin başındaki kutucuğu işaretlemiş ve “Üye Ol” butonuna basarak üye olma sürecini tamamlamış kişi.
Standart Üyelik: Üyenin denizim.net'te kullanılacak olan profil alanındaki bilgileri (genel bilgiler, fiziksel özellikler, ilgi alanları, yaşam tarzı, kültür sanat vb.) girerek oluşturduğu ve göz kırpma, profile bakma ve denizim.net yönetimi tarafından site trafiğinin üye ve site açısından en elverişli kullanımını sağlamak, sitenin kalitesi ve üyelerin huzurunu en yüksek seviyede tutmak ve uygulamayı suistimal etmek isteyen üyeleri elimine etmek amacıyla belirlenmiş olan ve yine işbu belirtilen kriterler doğrultusunda cinsiyet grubu içerisinde muayyen ve makul farklılık gösteren günlük mesaj hakkı içeren, sitede üyelik için gerekli işlemlerin gerçekleştirilmesini takiben aktif hale gelen denizim.net üyelik şeklidir.
Gold Üyelik: denizim.net standart üyelikte belirtilen ve günlük belirli sınırlara tabi olan uygulamaları (mesajlasma vb.) sınırsız olarak kullanma hakkı veren, denizim.net tarafından sitede belirtilen bedeller üzerinden ücrete tabi üyelik şekli. Bu üyelik paketini kredi kartı, havale, mobil ödeme ve cep telefonu uygulamalarının kendine ait satın alma yöntemleri ile satın almak mümkündür.
Kredi: kirmiziboncuk üyelerinin sitede belirlenen ücretler karşılığında alabileceği ve satın alan üyeye bazı ayrıcalıklardan (vitrin bölümünde öne çıkma, mesajların önceliklendirilmesi vs.) yararlanma imkanı veren, münferit olarak satın alınabileceği gibi Gold üyelik paketiyle hediye olarak da verilen kirmiziboncuk özelliği.
Üye profili: www.denizim.net adresinde üyenin kendisinin verdiği bilgilerle oluşturulan, Üyelik Bilgileri, Genel Bilgiler, Fiziksel Özellikler, Tarz/Yaşam, Kültür Sanat gibi bilgiler ve üyenin kendisi tarafından eklenen fotoğraflardan oluşan, diğer üyeler tarafından görüntülenebilen Üyeye özel interaktif alan.

3. SÖZLEŞMENİN KONUSU
İşbu sözleşmenin konusu, Site’de ve uygulama ve indirme ve satın alma platformları üzerinden alınan denizim.net uygulamaları üzerinden sunulan hizmetlerin, bu hizmetlerden yararlanma şartlarının ve tarafların hak ve yükümlülüklerinin tespitidir. Üye, işbu sözleşme hükümlerini kabul etmekle, site ve uygulamalar içerisinde yer alan kullanıma, üyeliğe ve hizmetlere ilişkin denizim.net tarafından açıklanan her türlü beyanı da kabul etmiş olmaktadır. Üye bahsi geçen beyanlarda belirtilen her türlü hususa uygun olarak davranacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

1. TARAFLAR İşbu sözleşme, Sosyal Bilgi İletişim Teknolojileri A.Ş. (denizim.net) ile üye olan kişi (“Üye”) arasında düzenlenmiş, elektronik ortamda üye tarafından onaylanması anında akdedilmiş ve karşılıklı olarak yürürlülüğe girmiştir.

Maecenas bibendum turpis at purus facilisis lobortis. Integer vehicula odio elementum nisi tempor, a iaculis nulla auctor. Cras turpis turpis, pulvinar vel fringilla ornare, pellentesque quis elit. Nam interdum lobortis cursus. Nullam tincidunt eget mauris ac auctor.

Phasellus interdum vitae risus vitae mattis. Nullam fringilla volutpat accumsan. Praesent interdum ex est, nec mollis urna mattis vitae. Mauris pretium elit id commodo ornare. Aenean fermentum velit sit amet lacus dignissim, eget ultrices sapien tempus. Nam enim tellus, iaculis id metus nec, pulvinar imperdiet nibh. Donec pretium suscipit lacinia.